Liitumine tõuühinguga

EYTTÜ liikmetele

Partnerid

EYTTÜ ja ECK koolitus

31. märts toimub EYTTÜ ja ECK koerte käitumise teemaline koolitus "Miks koerad käituvad nagu koerad?".
Muuhulgas saab vastused järgmistele küsimustele: Miks koer ei ole hunt ja kes siis ikkagi on karja juht? Kas silma vaatav koer on ori või türann või hoopis kuulab huviga? Kas jalgratast taga ajav koer on probleemkoer? Miks kutsikad närivad susse? Miks minu koer ei leidnud oma mänguasja? Kas kurdil koeral on puue? Kui hästi me mõistame koerte kehakeelt? Kui keeruline on näha pisiasju?

Koolitab ja küsimustele vastab Tiia Ariko aka Rebane. Tiia töötab Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudis lektorina. Lisaks sellele on ta atesteeritud kuulekuskoolituse koolitaja, Eesti Maaülikooli loomakliinikus koerte käitumisterapeut, Eesti Kennelliidu aretustoimkonna liige, koerakasvataja ja hobisportlane.

Koolitus algab kell 16 ja kestab neli tundi. Ruumid avame kell 15.30, et loengu toimumise ajaks oleks registreerimistoimingud tehtud.
Koolitus toimub Eesti Kennelliidu ruumides Tallinnas Tuisu 2. NB! Parkimine EKL maja ja kõrval oleva maja ees ei ole lubatud. Parkida saab Tuisu tänava teisele küljele.

Koolituse hind Eesti Yorkshire terjerite tõuühingu ja Eesti Chihuahua Klubi liikmetele on 10 eurot ja mitteliikmetele 15 eurot. Tasumine toimub kohapeal sularahas.
Koolitusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine e-maili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirjas palume märkida tulija(te) nimed. Registreerumine kestab 28. märtsini.
Loengut on lubatud jäädvustada ainult enda tarbeks konspekteerides, st filmimime ega lindistamine ei ole lubatud.

Ootame aktiivset osavõttu!