Liitumine tõuühinguga

EYTTÜ liikmetele

Partnerid

  • Esimest korda kasvatajana tegutsema asudes tekib kindlasti hulgaliselt küsimusi. Tutvu eelnevalt FCI aretus-eeskirjadega, Yorkshire terjeritele kehtestatud aretuseeskirjadega  ja Eesti Kennelliidu kasvataja kohustuslepinguga. Tõuühingu liikmetele pakume igakülgset abi sümboolse tasu eest esimese pesakonna planeerimisest kuni loovutamiseni välja.
  • Eesmärk ei ole koeri paljundada vaid tegeleda teadliku tõuaretusega, et vältida üksikute tõuliste tunnuste ülearetust ja saada vaid parimad ja tugevamad standardikohased tõutunnused. Parimat abi ja nõu saab tõuühingu aretustoimkonnalt, kes kindlasti oskab ainuüksi sugupuu põhjal soovitada isaseid.
  • Kasvatajad kes on rikkunud FCI aretuseeskirju või EKL kasvataja kohustuslepingu tingimusi arvatakse EYTTÜ välja või neid ei võeta EYTTÜ liikmeks. Antud kasvatajad võivad saada EKL'st piirangud aretustegevuses.
  • Nüüdsest on TAAS saadaval tiinetele koertele mõeldud toit – HT42.Toitu tuleks anda jooksuaja esimesest päevast kuni tiinuse 42 päevani! Pro Cyno HT42D 8kg koeratoit, hind 27,90+km, lisaks kasvataja soodusprotsent. Rohkem infot Royal Canin kasvatajate müügijuhilt.
  • Royal Canin tootesarjas konservid Mini koertele. Valikus on 5 erinevat konservi: Starter, Junior, Light, Beauty ja Mature+8. Täpsem info SIIT
  • Ootame kasvatajate põhjendatud ettepanekuid aretuseeskirjade muutmiste kohta. Ettepaneku ON-LINE VORM
  • Plaanime 2013 aastal korraldada kasvatajatele infopäeva.

Tõuühingusse kuuluvate kasvatajate kennelid (linkidele klikkides saab võtta ühendust kasvatajaga):

Kennel Omanik Kontakt (+372...) Asukoht Koduleht
ANGELICALLY Marju Ellik 5042654 Muuga WWW
ELEGANT BAUBLES Larissa Johnson 55699191 Harjumaa WWW
MAGICAL CHARMER Anne-Ly Kandelin 5040428 Harjumaa WWW
NORDICS HÜTTE Maili Meskat 53464779 Pärnu WWW
 SOLARSOUL
Sirje Nõmm 56450530   Pärnu WWW  
Katrin Puusepp 56602036 Rapla